IMO Automation ER2.5YELLOW
SKU: CS6220282MPN: ER2.5YELLOWAlternate Part #: 1260827UPC/EAN: 5056207466335
Screw Clamp Terminal 2.5mm², 600V, 20A
UnitAvailable on backorder
Product Details