IMO Automation ER2.5PGREY
SKU: CS6220272MPN: ER2.5PGREYAlternate Part #: 1261498UPC/EAN: 5056207470998
Screw Clamp Terminal 2.5mm², 600V, 20A
UnitAvailable on backorder
Product Details