IMO Automation ER2.5PWHITE
SKU: CS6220275MPN: ER2.5PWHITEAlternate Part #: 1261864UPC/EAN: 5056207495403
Screw Clamp Terminal 2.5mm², 600V, 20A
UnitAvailable on backorder
Product Details