IMO Automation ER2.5PBEIGE
SKU: CS6220267MPN: ER2.5PBEIGEAlternate Part #: 1261419UPC/EAN: 5056207483394
Screw Clamp Terminal 2.5mm², 600V, 20A
UnitAvailable on backorder
Product Details