IMO Automation ER2.5GREEN
SKU: CS6220264MPN: ER2.5GREENAlternate Part #: 1260822UPC/EAN: 5056207495144
Screw Clamp Terminal 2.5mm², 600V, 20A
UnitAvailable on backorder
Product Details