IMO Automation ER2.5PYELLOW
SKU: CS6220276MPN: ER2.5PYELLOWAlternate Part #: 1261861UPC/EAN: 5059394645521
Screw Clamp Terminal 2.5mm², 600V, 20A
UnitAvailable on backorder
Product Details