IMO Automation ER2.5PBROWN
SKU: CS6220270MPN: ER2.5PBROWNAlternate Part #: 1261866UPC/EAN: 5056207457838
Screw Clamp Terminal 2.5mm², 600V, 20A
UnitAvailable on backorder
Product Details