IMO Automation ER2.5PRED
SKU: CS6220274MPN: ER2.5PREDAlternate Part #: 1261862UPC/EAN: 5059394250473
Screw Clamp Terminal 2.5mm², 600V, 20A
UnitAvailable on backorder
Product Details