IMO Automation ER2.5BLACK
SKU: CS6220258MPN: ER2.5BLACKAlternate Part #: 1260819UPC/EAN: 5056207442643
Screw Clamp Terminal 2.5mm², 600V, 20A
UnitAvailable on backorder
Product Details