IMO Automation ER2.5PGREEN
SKU: CS6220271MPN: ER2.5PGREENAlternate Part #: 1261860UPC/EAN: 5059394512229
Screw Clamp Terminal 2.5mm², 600V, 20A
UnitAvailable on backorder
Product Details