IMO Automation ER2.5BEIGE
SKU: CS2598702MPN: ER2.5BEIGEAlternate Part #: 1260818UPC/EAN: 5056207442940
Screw Clamp Terminal 2.5mm², 600V, 20A
UnitAvailable on backorder
Product Details