IMO Automation ER2.5PBLUE
SKU: CS6220269MPN: ER2.5PBLUEAlternate Part #: 1261859UPC/EAN: 5056207496219
Screw Clamp Terminal 2.5mm², 600V, 20A
UnitAvailable on backorder
Product Details