IMO Automation MC32-S-00230
SKU: CS6218303MPN: MC32-S-00230Alternate Part #: 1151917UPC/EAN: 5056207487033
Contactor 3 Pole Open 15kW 32A AC3, 230V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details