IMO Automation MC62-S-00230
SKU: CS6218357MPN: MC62-S-00230Alternate Part #: 1151950UPC/EAN: 5056207433030
Contactor 3 Pole Open 30kW 62A AC3, 230V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details