IMO Automation MC32-S-0024
SKU: CS6218304MPN: MC32-S-0024Alternate Part #: 1151918UPC/EAN: 5056207461705
Contactor 3 Pole Open 15kW 32A AC3, 24V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details