IMO Automation MC40-S-00230
SKU: CS6218321MPN: MC40-S-00230Alternate Part #: 1151925UPC/EAN: 5056207456978
Contactor 3 Pole Open 18.5kW 40A AC3, 230V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details