IMO Automation MC50-S-00230
SKU: CS6218339MPN: MC50-S-00230Alternate Part #: 1151937UPC/EAN: 5056207446252
Contactor 3 Pole Open 22kW 50A AC3, 230V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details