IMO Automation MC260-S-00230
SKU: CS6218275MPN: MC260-S-00230Alternate Part #: 1152633UPC/EAN: 5059394072570
Contactor 3 Pole Open 132kW 260A AC3, 230V AC/DC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details