IMO Automation MC74-S-00230
SKU: CS6218372MPN: MC74-S-00230Alternate Part #: 1151960UPC/EAN: 5056207400810
Contactor 3 Pole Open 37kW 74A AC3, 230V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details