IMO Automation MC32-S-00400
SKU: CS6218305MPN: MC32-S-00400Alternate Part #: 1151919UPC/EAN: 5056207440410
Contactor 3 Pole Open 15kW 32A AC3, 400V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details