IMO Automation MC24-S-00230
SKU: CS6218271MPN: MC24-S-00230Alternate Part #: 1151903UPC/EAN: 5056207482458
Contactor 3 Pole Open 11kW 24A AC3, 230V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details