IMO Automation MC32-S-00200
SKU: CS6218302MPN: MC32-S-00200Alternate Part #: 1151916UPC/EAN: 5059394085105
Contactor 3 Pole Open 15kW 32A AC3, 200VAC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details