IMO Automation MC210-S-00230
SKU: CS6218233MPN: MC210-S-00230Alternate Part #: 1152632UPC/EAN: 5056207446931
Contactor 3 Pole Open 110kW 210A AC3, 230V AC/DC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details