IMO Automation SI16-PM64-4T
SKU: CS6218935MPN: SI16-PM64-4TAlternate Part #: 1113413UPC/EAN: 5059394549959
Panel Mount DC Switch 16A 1000V, 2 Pole
Contact us for pricing and availability
Product Details