IMO Automation SI16-PM64-4
SKU: CS6218930MPN: SI16-PM64-4Alternate Part #: 1170054UPC/EAN: 5056207482830
Panel Mount DC Switch, 16A 800V DC 4 Pole, Black Handle
Contact us for pricing and availability
Product Details