IMO Automation SI16-PM64-2
SKU: CS6218929MPN: SI16-PM64-2Alternate Part #: 1170040UPC/EAN: 5056207466007
Panel Mount DC Switch, 16A 800VDC 2 Pole, Black Handle
Contact us for pricing and availability
Product Details