IMO Automation SI16-PM64-4B
SKU: CS6218932MPN: SI16-PM64-4BAlternate Part #: 1113412UPC/EAN: 5059394752472
Panel Mount DC Switch 16A 1000V, 2 Pole
Contact us for pricing and availability
Product Details