IMO Automation SI16-BMDC64R-4T
SKU: CS6218899MPN: SI16-BMDC64R-4TAlternate Part #: 1170198UPC/EAN: 5059394258905
Base Mount Door Clutch DC Switch, 2 Pole 16A At 1000V DC
Contact us for pricing and availability
Product Details