IMO Automation SI16-PM64-4-8030
SKU: CS6218931MPN: SI16-PM64-4-8030Alternate Part #: 1110311UPC/EAN: 5059394366150
Panel Mount DC Switch, 16A 800V DC 4 Pole, Black Rotary
Contact us for pricing and availability
Product Details