IMO Automation SI16-PM64-4S
SKU: CS6218934MPN: SI16-PM64-4SAlternate Part #: 1113411UPC/EAN: 5059394972603
Panel Mount DC Switch 16A 1000V, 2 Pole
Contact us for pricing and availability
Product Details