IMO Automation SI16-PM64-8
SKU: CS6218937MPN: SI16-PM64-8Alternate Part #: 1170168UPC/EAN: 5059394525519
Panel Mount DC Switch, 16A 800V DC 8 Pole, Black Handle
Contact us for pricing and availability
Product Details