IMO Automation SI16-PM64-6
SKU: CS6218936MPN: SI16-PM64-6Alternate Part #: 1170065UPC/EAN: 5056207413018
Panel Mount DC Switch, 16A 800V DC 6 Pole, Black Handle
Contact us for pricing and availability
Product Details