IMO Automation SI16-PM64R-4S
SKU: CS6218940MPN: SI16-PM64R-4SAlternate Part #: 1112931UPC/EAN: 5059394549973
Panel Mount DC Switch 16A 1000V, 2 Pole
Contact us for pricing and availability
Product Details