IMO Automation MC550-S-22230
SKU: CS6218345MPN: MC550-S-22230Alternate Part #: 1152636UPC/EAN: 5059394202502
Contactor 3 Pole Open 300kW 550A AC3, 230V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details