IMO Automation MC550-S-22110
SKU: CS6218344MPN: MC550-S-22110Alternate Part #: 1152750UPC/EAN: 5059394495638
Contactor 3 Pole Open 300kW 550A AC3, 110V AC Coil
UnitAvailable on backorder
Product Details