Eaton XTAE012B10RD001
SKU: CS4999012MPN: XTAE012B10RD001Alternate Part #: 3-1802-1233AUPC/EAN: 782116843725
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |