Eaton XTAE012B10TD001
SKU: CS4999046MPN: XTAE012B10TD001Alternate Part #: 3-1802-1235AUPC/EAN: 782116843961
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |