Eaton XTAE012B01RD001
SKU: CS4998630MPN: XTAE012B01RD001Alternate Part #: 3-1802-981AUPC/EAN: 782116841202
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |