Eaton XTAE012B10WD001
SKU: CS4999108MPN: XTAE012B10WD001Alternate Part #: 3-1802-1238AUPC/EAN: 782116844326
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |