Eaton XTAE012B01BD001
SKU: CS4998437MPN: XTAE012B01BD001Alternate Part #: 3-1802-970AUPC/EAN: 782116839889
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |