Eaton XTAE012B01RDP60
SKU: CS4998629MPN: XTAE012B01RDP60Alternate Part #: 3-1802-960AUPC/EAN: 782116841318
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |