Eaton XTAE012B01AD001
SKU: CS4998397MPN: XTAE012B01AD001Alternate Part #: 3-1802-968AUPC/EAN: 782116839643
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 120 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |