Square D 9001KN300
SKU: CS1676939MPN: 9001KN300UPC/EAN: 785901915614
Blank legend, Harmony 9001K, Harmony 9001SK, 30mm, aluminium, black with silver letters, 44x50mm




$5.78
UnitAvailable on backorder
Product Details
30MM LEGEND PLATE - BLANK 30MM
Attributes
| Accessory Separate Part Category | marking accessory |
| Accessory Separate Part Destination | control and signalling units Ø 30 mm (metal range) |
| Accessory Separate Part Type | legend plate |
| Label Dimensions | 44 x 50 mm |
| Material | aluminium |
| Mounting Diameter | 30 mm |
| Range Of Product | Harmony 9001K |
Specifications
| SKU | CS1676939 |
|---|---|
| MPN | 9001KN300 |
| UPC/EAN | 785901915614 |









