Square D 9001KN8330
SKU: CS1676930MPN: 9001KN8330UPC/EAN: 785901164197
Legend, Harmony 9001K, Harmony 9001SK, 30mm, aluminium, yellow with black letters, 60mm circular for emergency stop, marking EMERGENCY STOP

$5.78
UnitAvailable on backorder
Product Details
PUSHBUTTON LEGEND PLATE 30MM K
Attributes
| Accessory Separate Part Category | marking accessory |
| Accessory Separate Part Destination | control and signalling units Ø 30 mm |
| Label Dimensions | Ø 90 mm |
| Material | plastic |
| Product Or Component Type | legend plate |
| Range Of Product | Harmony 9001SK# #Harmony 9001K |
| User Language | English |
Specifications
| SKU | CS1676930 |
|---|---|
| MPN | 9001KN8330 |
| UPC/EAN | 785901164197 |









