Square D 9001KN145WP
SKU: CS4809986MPN: 9001KN145WPUPC/EAN: 785901856597
Legend, Harmony 9001K, Harmony 9001SK, 30mm, plastic, white with black letters, 57mm square, marking ON-OFF

$5.78
UnitAvailable on backorder
Product Details
Harmony 30 mm 9001 SK Plastic Push Buttons Legend Plate 30MM T-K
Attributes
| Accessory Separate Part Category | marking accessory |
| Accessory Separate Part Destination | control and signalling units Ø 30 mm |
| Accessory Separate Part Type | legend plate |
| Label Dimensions | 57 x 57 mm |
| Material | plastic |
| Mounting Diameter | 30 mm |
| Range Of Product | Harmony 9001 SK# #Harmony 9001 K |
| User Language | English |
Specifications
| SKU | CS4809986 |
|---|---|
| MPN | 9001KN145WP |
| UPC/EAN | 785901856597 |







