Square D 9001KN299
SKU: CS1675781MPN: 9001KN299UPC/EAN: 785901652557
Legend, Harmony 9001K, Harmony 9001SK, 30mm, aluminium, black with silver letters, 40x43mm, marking custom

Contact us for pricing and availability
Product Details
Push button legend plate 30 mm Type-K/SK series
Attributes
| Accessory Separate Part Category | marking accessory |
| Accessory Separate Part Destination | control and signalling units Ø 30 mm (metal range) |
| Accessory Separate Part Type | legend plate |
| Label Dimensions | 44 x 50 mm |
| Material | aluminium |
| Mounting Diameter | 30 mm |
| Range Of Product | Harmony 9001K# #Harmony 9001KS |
Specifications
| SKU | CS1675781 |
|---|---|
| MPN | 9001KN299 |
| UPC/EAN | 785901652557 |








