Square D 9001KN260
SKU: CS1675335MPN: 9001KN260UPC/EAN: 785901916215
Legend, Harmony 9001K, Harmony 9001SK, 30mm, aluminium, black with silver letters, 40x43mm, marking HAND-OFF-AUTO




$7.22
UnitAvailable on backorder
Product Details
PUSH BUTTON LEGEND PLATE 30MM T-K
- Aluminium legend plate* 40 x 43 mm* White HAND-OFF-AUTO on black background
Attributes
| Accessory Separate Part Category | marking accessory |
| Accessory Separate Part Destination | control and signalling units Ø 30 mm (metal range) |
| Accessory Separate Part Type | legend plate |
| Label Dimensions | 40 x 43 mm |
| Material | aluminium |
| Mounting Diameter | 30 mm |
| Range Of Product | Harmony 9001K |
| User Language | English |
Specifications
| SKU | CS1675335 |
|---|---|
| MPN | 9001KN260 |
| UPC/EAN | 785901916215 |








