Square D 9001KN206BP
SKU: CS4809991MPN: 9001KN206BPUPC/EAN: 785901030423
Legend, Harmony 9001K, Harmony 9001SK, 30mm, plastic, black with white letters, 44,5mm square, marking FORWARD

$5.78
UnitAvailable on backorder
Product Details
Harmony 901K Forward Pushbutton Legend Plate
- Black Legend with White letter* Label Dimensions: 30mm
Attributes
| Accessory Separate Part Category | marking accessory |
| Accessory Separate Part Destination | control and signalling units Ø 30 mm (metal range) |
| Accessory Separate Part Type | legend plate |
| Mounting Diameter | 30 mm |
| Range Of Product | Harmony 9001K |
| User Language | English |
Specifications
| SKU | CS4809991 |
|---|---|
| MPN | 9001KN206BP |
| UPC/EAN | 785901030423 |








