Square D 9001KN202
SKU: CS1675290MPN: 9001KN202UPC/EAN: 785901915119
Legend, Harmony 9001K, Harmony 9001SK, 30mm, aluminium, black with silver letters,40x43mm, marking START

$5.78
UnitAvailable on backorder
Product Details
30MM Push button Legend Plate - Ø 30 - 40 x 43 mm - STOP, RED
Attributes
| Accessory Separate Part Category | marking accessory |
| Accessory Separate Part Destination | control and signalling units Ø 30 mm (metal range) |
| Accessory Separate Part Type | legend plate |
| Label Dimensions | 40 x 43 mm |
| Material | aluminium |
| Mounting Diameter | 30 mm |
| Range Of Product | Harmony 9001K |
| User Language | English |
Specifications
| SKU | CS1675290 |
|---|---|
| MPN | 9001KN202 |
| UPC/EAN | 785901915119 |







