Square D 9001KN200
SKU: CS2702504MPN: 9001KN200UPC/EAN: 785901915034
Blank legend, Harmony 9001K, Harmony 9001SK, 30mm, aluminium, black with silver letters, 40x43mm

Contact us for pricing and availability
Product Details
Harmony 9001K Pushbutton Legend Plate
- Mounting Diameter: 30mm* Material: Aluminum* Label Dimensions: 40x43mm* Marking: Unmarked on black background
Attributes
| Accessory Separate Part Category | marking accessory |
| Accessory Separate Part Destination | control and signalling units Ø 30 mm (metal range) |
| Accessory Separate Part Type | legend plate |
| Label Dimensions | 40 x 43 mm |
| Material | aluminium |
| Mounting Diameter | 30 mm |
| Range Of Product | Harmony 9001K |
Specifications
| SKU | CS2702504 |
|---|---|
| MPN | 9001KN200 |
| UPC/EAN | 785901915034 |








